MENÜ
SEPETTEKİLER

HT-04 Termal Kamera

HT-04 Termal Kamera

ÖZELLİK GÜNCELLEME: Yeni HT-04, kolay görüntüleme için daha büyük bir ekrana sahiptir ve işi daha iyi yapmanıza yardımcı olur. Yeni IR kamera USB kablosuyla şarj edilebilir ve şarj edilebilir pil tamamen şarj edildikten sonra 2-3 saate kadar kullanılabilir. El feneri olarak ve fotoğraf aydınlatması için kullanabileceğiniz dahili LED spot ışığı.

SORUN GİDERME: Kızılötesi termografi, bir sıcak nokta veya soğuk nokta modellerini görmenize, sıcaklığı güvenilir şekilde ölçmenize ve anında sorun giderme için görüntüleri saklamanıza olanak sağlayan güçlü, invazif olmayan güvenli bir yoldur. Sorunları oluşmadan önce tahmin etmenize yardımcı olur. Güç ve masraftan tasarruf etmek için gizli sorunların olduğu alanları hızlı ve doğru bir şekilde tanımlar.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK & PİKSEL: Bu IR kamera, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi, net 35.200 (220 x 160) piksel kızılötesi çözünürlük, 2,8 inç renkli ekran ve 0,07 ° C termal hassasiyet ile birlikte gelir. Ölçüm doğruluğu ± 2 ° C veya% 2'dir. Uzmanların bir önlemde sık görülen ince sıcaklık farklılıklarını görmelerine ve tespit etmelerine yardımcı olmak için Enerji israfına, yapısal kusurlara, tesisat tıkanıklıklarına ve diğer görünmez sorunlu noktalara işaret eden sıcak veya soğuk modelleri bulun ve gösterin.

ÇOK FONKSİYONEL UYGULAMA: IR kamera, ısıyı bu şekilde "görme" yeteneğine sahiptir, profesyoneller ve tüketiciler için tamamen yeni bir farkındalık seviyesi yaratır, bu geleneksel bir incelemeden çok farklıdır. Binalarda ve mekanik sistemlerde buna su girişi, ısı veya soğutma kaybı, sıhhi tesisat sistemlerindeki tıkanıklıklar veya sızıntılar, arızalı mekanik sistemler (motorlar, rulmanlar, kayışlar, ısı pompaları vb.), Aşırı yüklenmiş veya kaybedilen elektrik devreleri ve bina teşhis sorunları dahildir. .

DİKKATSIZ SATIN ALMA: Uygun Siparişlerde Ücretsiz Kargo. Üründen memnun kalmazsanız kullanılmış ürünleri istediğiniz zaman iade edebilirsiniz. Tam bir geri ödeme yapacağız.

HT-04 Termal
Yeni
R-04 Termal..
6.000,00₺
Vergiler Hariç:6.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)