MENÜ
SEPETTEKİLER

R19Termal 13000TL

R19Termal 13000TL

Gelişmiş 320 x 240 çözünürlükle daha fazla ayrıntı ve doğruluk OKUMAK DAHA KOLAY. Bu, ev denetimleri, yangınla mücadele, çiftçilik, elektronik üretimi, trafik, arkeoloji ve 2,5 ° F'ye kadar doğru sıcaklık okumalarının gerekli olduğu diğer işler, hobi veya bilim için kullanılan profesyonel kalitede IR Kızılötesi Termal Görüntüleyicidir.

5 RENKLİ ÖLÇEKLİ PALETLER, okumaları daha kullanışlı ve görselleştirmeyi kolaylaştırır. Gökkuşağı, Demir Kırmızısı, Soğuk Renk, Siyah Beyaz veya Beyaz ve Siyah arasından seçim yapın. 3.2 "Renkli Ekran, çalışmayı daha hızlı ve daha doğru hale getirir. Yüzey sıcaklığı ve gerçek zamanlı termal görüntülemenin mükemmel entegrasyonu sayesinde işleri daha kısa sürede doğru şekilde yapın

BONUS 3 GB DAHİLİ BELLEK KARTI rahat saklama için dahildir. Dizüstü bilgisayarda, TV'de veya diğer cihazlarda görüntülemek için mikro USB bağlantısını kullanır. Öğrenme eğrisi olmadan kullanımı kolaydır. Basit basma düğmesiyle çalıştırma, daha iyi ölçümler ve daha doğru bilgi ve görselleştirme elde etmek için hemen kullanmaya başlamanızı sağlar.

ŞARJ EDİLEBİLİR PİL İLE HAFİFLİK Tek bir şarjla 2 ila 3 saat kesintisiz çalışma süresi. Güvenli tutuş ergonomik tutacağı ve 389 gramlık hafifliği sayesinde tutması kolaydır - bir pounddan daha az! Taşıma ve saklama sırasında koruma için güzel bir seyahat çantasıyla birlikte gelir.

% 100 PARA GERİ GARANTİSİ, bunun hızla en sevdiğiniz risksiz satın alma işleminiz olmasını sağlar. Birçok işletme, çalışanlarını ve departmanlarını tam olarak donatmak için birkaç tane satın alır. Bu popüler yeni modeli bol miktarda tedarik ederken HEMEN HEMEN SATIN ALIN. Hızlı satıyor. Bu güzel bir doğum günü hediyesi, tatil hediyesi veya yıldönümü hediyesi olur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.